Jdi na obsah Jdi na menu
 


Speciální výstava Leonberg 2007

1. 5. 2007

ObrazekVstávali jsme velmi časně, odjezd byl plánován na 4 hodinu ranní. Ale jak se u nás jede někam s našimi leonkami, je to vstávání příjemné. My jsme tuto výstavu pojali jako pomyslnou tečku za letošními výstavami., protože přípravy na štěňátka nám, pokud se zadaří, brzy zaberou spoustu času. O to víc jsme se do Leonbergu těšili, protože je to vskutku skvělý zážitek. Na místě nás už čekali Jarka s Jardou a hlavně Bora. Spousta času do začátku, krásný, ne příliš horký den, prostě vše v nejlepší pohodě. Tak jen začít. Hlášeno bylo celkem 150 leonů, posuzovalo se ve třech kruzích.

České leonbergery zde velmi úspěšně reprezentovali Bora, Audrey Zařické údolí (tř. veteránů -V1) , Darling Asson Ensson Bohemia (tř. šampionů -V4) , DeeDee Assa Říčany (V2) , Ezra D. Bora z Milotiček (tř. mladých - VD1, CAJC, Juniorská vítězka speciální výstavy, BOB ) a naše Bonnie B. Bora z Milotiček, která si před touto výstavou stačila odložit podstatnou část svého zimního kabátku, se ve tř. otevřené v konkurenci 17 pěkných fen vůbec neztratila a umístila se  na třetím místě se známkou V3. Dnes se jí nechtělo moc běhat, což nám pan rozhodčí Willi Güllix malinko vytkl a odůvodnil tak své rozhodnutí o Bončině pořadí. Při odpoledním vyhlašování vítězů se krásně dívalo právě na ty pěkné leony z Čech a když nakonec v klání o BOBa zvítězila mladinká Ezra D. Bora z Milotiček , byla to krásná tečka za dnem plným lenbergerů, milého povídání a spousty zážitků.

Nezbývá jen konstatovat, že za rok  se na tuto výstavu určitě opět rozjedeme a všem Vám doporučujeme ještě tu letošní, podzimní, která je snad malinko lepší, protože na ní jezdí leonci z celé Evropy a ještě v hojnějším počtu.

No a my se už nyní móóc těšíme na setkání jiného rázu, setkání s naším vrhem A, na srazu KCHPL, kde se sejdeme ke svodu mladých. 

 

Náhledy fotografií ze složky