Jdi na obsah Jdi na menu
 


NVP Nitra

18. 3. 2007

Obrazek S Bonnie a Adélkou jsme se na NVP v Nitře vydali již v sobotu. Pro holky i řidiče to byla menší zátěž a pro mne to byl opět prima výlet. Ubytování jsem tentokrát vybírala pečlivě a penzion Zoborská muhu jen dporučit. Večer tak zbyl čas na posezení se Zemanovými a Lexíkem s Ferdou. Z Ferdy narostl vskutku moc pěkný leon. Jediná potíž byla v ranním venčení, místo jsme hledaly velmi dlouho. Ale vše dobře dopadlo a  po snídani jsme vyrazili k výstavišti. Na tuto výstavu nebylo hlášeno zdaleka tolik psů, jako v loňském listopadu. Leonbergerů celkem 18 a to už mě napovědělo, že to nebude zdaleka tak zajímavá výstava, na které jezdíme. Ale čekali jsme na Andy Q. a Angelu Q. a povídání s jejich páníčky za to stálo.  Do třídy mladých tedy naše dorostenky nastoupily ještě s jednou fenkou. Angela si tentokrát umanula, že to paničce neusnadní a trošku začala zlobit. Andy se zde naopak moc nelíbilo, ale přeci jen po malém přemlouvání dělala, co po ní páníček chtěl. Z kruhu si Angela Q. odnesla známku V2 a Andy Q. známku V3. Obrazek

Naše Bonnie nastoupila do kruhu s menší, drobnou fenou. Snažila se, moc pěkně běhala bez zbytečného dření vodítkem, barvou v kruhu jen zářila, ale paní rozhodčí evidentně preferovala drobnost a udělila Bonnie známku V2 a res. CAC. Radost se bohužel tentokrát ani nedostavila, protože jak jsem již psala, chyběl zde alespoň nějaký počet soupeřů. Ale přeci. Posudek, který jsme si odnesly byl velmi pěkný a z něj jsem se upřímně radovala.

Poté, jako už obvyke následovalo focení Bonnie a jejích tří dcer. Fotky venku dělám nejraději a určitě jsou i zajímavější než ty z kruhu, které jsou každou výstavu stejné.

Cestou domů jsme si udělali zajížďku za Jarkou a malou Fialkou Ferkou a toto milé setkání nám udělalo tečku za naším víkendem plným psů a leonbergerů. Těšíme se na další.

ObrazekFotky.................

 

Náhledy fotografií ze složky