Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nitracanis - 5.11.2006

5. 11. 2006

Nitracanis - 5.11.2006

Dlouho jsem váhala, zdali se na tuto výstavu vypravit, máme to přeci jen dost daleko, ale to, že zde uvidíme naší Andy, byl pádný argument pro a tak jsme vyrazili již v sobotu, abychom měli dostatečnou rezervu a nemuseli pospíchat v neděli ráno.  Ale i tak jsme přišli na poslední chvíli, protože jsme netušili, jak moc psů je na výstavu hlášeno a museli si pěkně vystát  nekonečnou kolonu aut vedoucí k výstavišti.

Ale vše dopadlo dobře a my se tak po půl roce setkali s Andy ( Andulkou ) a s jejími páníčky. Andy se k nám chovala nejdříve trošku rozpačitě, Nitra byla její první výstava a tak byla celá vedle z hemžících se lidiček a psů. Ale zanedlouho pookřála a zájem o vše a hlavně psí pány byl veliký.  To Angela, ta byla ve svém živlu od začátku. Je to čiperka, která již  přerostla svou kamarádku Aymee. Na posuzování leonků jsme čekali dlouho, před námi byli bulmatifové a hovawarti, takže jsme měli spoustu času na veselé pvídání o našich drobečcích.

Ale nakonec přišli na řadu leoni a po velmi rychlém posouzení tříd psů, kteří byli zastoupeni velice malým počtem, se dostaly se na řadu i naše malé leoní slečny. Paní rozhodčí se holky líbily, udělila nám pár užitečných rad a ohodnotila naší Adélku, Andy a Angelu známkou VN, bez pořadí, protože ho prý ve třídě dorostu nezadává. I tak jsme z nich měla velikou radost a hlavně z Andulky, která svým prvním vystoupením prošla na výbornou.

No a nakonec nastoupila do kruhu i naše Bonnie B. Bora z Milotiček. Ta si na rozdíl od Adélky vystavování užívá a těší jí se předvádět. Moc pěkně běhala , stála jak se má a tak byla paní rozhodčí ohodnocena ve třídě otevřené známkou V1, CAC a rez. CACIB. Měla jsem z ní obrovskou radost.  Taky za své výkony dostaly  holky odměnu.

Bohužel, aby toho pěkného za celý den  nebylo mnoho, doma, když jsme stáhli fotky z výstavy, zjistili jsme, že náš fotoaparát vše sabotoval a tak máme fotek velmi málo a ještě v ne dobré kvalitě. Snad tedy příště a už teď se těším na Artíka a Buffonka do Prahy.

 

Náhledy fotografií ze složky