Jdi na obsah Jdi na menu
 


MVP Praha Letňany- Bonnie B. - V1, CAC, CACIB

19. 11. 2006

MVP Praha - listopad 2006

Na tuto výstavu jsme měli původně jet v naší plné leoní sestavě. Přihlášená byla i Adélka, která si ale umanula, že vstoupí do světa velikých slečen a začala hárat. Ve třídě dorostu se tzv. zkouší a obeznamují pejsci s kruhem a tak rozhodnutí, že zůstane Áda doma nebylo tak smutné.

Ráno jsme vyjeli včas, ale jak je naším zvykem, kolona u výstaviště nás opět zbrzdila a opět jsme tedy přijeli za minutu dvanáct. U kruhu už na nás čekal Artík, jen Buffon měl problémy s orientací v PVA ještě horší než my a dorazil minutu po dvanácté a tak jeho panička jen odhodila tašky a rovnou nastoupila do kruhu. Ale i tak se Artuš i Artík předvedli na výbornou, snažili se i jejich páníčci a rozhodnutí p. Václavíka znělo: Artuš, allias Buffon VN1 a Artík N2. Měla jsem z obou velikou radost, protože jsou to velmi družní a hraví hafani, kteří oba již přerosli svou mamku Bonnie a jsou to velice veselí pejsci. Byla to pro mě radost, vidět je po takové době, oba dovádivé a laškující s Eliškou B. Bora z Milotiček.

No a když jsme oplakali Adélčinu neůčast ve třídě dorostu, přišla na řadu i naše Bonnie B. Bora z Milotiček. Ve třídě otevřené nastoupila do kruhu se 7 fenami. Pan  rozhodčí Václavík si nejdříve všechny důkladně prohlédl a posléze zadal známky VD a v kruhu tak zůstaly jen 4 fenky. Nechal nás hodně běhat, prosahával všechny a nakonec přiřadil Bonnie B. známku V1 a titul CAC. Na závěr se v klání o CACIBa naše Bonnie B. Bora z Milotiček skvěle předvedla a titul CACIB, který obdržela, byl pro nás velikým vítěztvím. Bohužel v boji o BOBa porazil Bonnie krásný pejsek, Dag  Me - Dojed, který si pravda, vítěztví zasloužil a my odcházeli z výstavy i tak velmi šťastni a spokojeni.

Cestou k autu jsme se stali s Bonnie a Iris velikou atrakcí pro včelaře, kteří vystavovali v sousedním pavilonu a tak jsme stačili krom ochutnávky výtečné medoviny, poskytnout rozhovor do časopisu Včelařství. A ani já nutušila, že si Bonnie svůj úspěch oslaví a lízne si medoviny. Ale soudě z čumáků., které dělala, zůstane asi u medu přírodního.Byla jsem nadšená z této výstavy, kde jsme se mohli setkat  s Artem a Buffonem s páníčky, Jarkou Šmrhovou, chovatelkou Bonnie, s páníčky naší sestry Barunky a taky s malou sestřičkou Eliškou a jejím skvělým doprovodem.  Zkrátka jsme opět prožili krásný den s leonkáři, který byl ještě korunován Bončiným skvělým úspěchem . Už se móóóc těším na další taková setkání.

 

Náhledy fotografií ze složky