Jdi na obsah Jdi na menu
 


MVP Litoměřice

20. 5. 2007

ObrazekByli jsme v Litoměřicích poprvé a až na velmi horké počasí se nám zde velmi líbilo. Bonnie B. která není nyní právě ve výstavní kondici se moc pěkně předvedla,kupodivu i běhala a p. rozhodčí Hořák jí s moc pěkným posudkem umístil ve tř. otevřené na druhé místo za krásnou fenkou z Německa.

Ale to hlavní, proč jsme do Litoměřic vlastně jeli byla obrovská pomoc Jarky Šmrhové a Patricie Scaviniové. Jelikož nás náš zvířecí doktor  František varoval, že z republiky takřka přes noc zmizela vakcina proti Herpes viru, která je důležitá při krytí, březosti a zdárný vývoj štěňátek , vyslali jsme volání o pomoc. Jarka s Patricií dokázaly nemožné, zajistily poslední 4 dávky  až v Brně ,  Bonnie  i Báře B. Boře z Milotiček, která čeká štěňátka již za 14 dní a právě Litoměřice byly místem předání. V době, kdy po netu letí spousta nepravd a útoků, mířených proti našim psům je toto ukázkou toho, jak si umíme pomoc a semknout se.  Oběma dámám tímto moc děkujeme, protože mě i Petře ušetřily spoustu starostí, kde tuto vakcinu zajistit.

No a jako krásný závěr skvělého dne byla návštěva právě Báry B. Bory z Milotiček , která se nám předvedla v celé své maminkovské kráse, ukázali nám jak skvěle jsou u Kohoutů na příchod malých leonků připraveni a přichystali nám milé posezení ve stínu s plno dobrotami a klábosením. Moc se na malé Forestíky těšíme a jejich návštěvu si nedáme ujít.