Jdi na obsah Jdi na menu
 


MVP České Budějovice

22. 4. 2007

ObrazekNa MVP do Českých Budějovic jsme jeli s tajným přáníčkem získat CAC a splnit tak podmínky pro udělení titulu Českého šampiona krásy. Jako talisman pro štěstí s námi jela i Adélka Q. Počasí nám opět přálo a tak jen začít. Hlášeno bylo celkem 25 leonbergerů , posuzovala paní Libuše Ubrová. Ve třídách psů jsme drželi palečky Cerrymu Najmurská cesta. Se svou mladinkou paničkou předvedli skvělou souhru, za níž si odnesli  známku V1 a CAC. Ve tř. šampionů se předvedl Bonči bráška Alex B. Bora z Milotiček a se známkou V1, CAC a poté ještě s CACIBem zvítězil ve psech.

Na řadu přišly feny. V mezitřídě se úspěšně předvedla roztomilá Eliška D. Bora z Milotiček a získala známku V2,res. CAC. Mamka Bonnie, Bora (Audrey Zařické údolí),  si ze tř. veteránů odnesla známku V2 a pro tentokrát uvolnila místo své pěkné sestře April Zařické údolí. Do třídy otevřené bylo hlášeno 8 fen  a musím říci, že opět moc pěkných. Poprvé jsme se zde setkali s Bonči sestřičkou, Bertou B. Borou z Milotiček, a napoprvé se i ona předvedla skvěle. Bonnie jako by věděla, jak je panička nervozní a o co kráčí, běhala moc pěkně, v postoji bez protestů stála a tak k naší veliké radosti získala známku V1, CAC, následně i CACIB a nakonec, když se ve finále v kruhu sešla se svým bratrem Alexem a tetou April, i svůj první  BOB

   Tímto výsledkem splnila naše Bonnie B. Bora z Milotiček  podmínky pro udělení titulu

                           ČESKÝ ŠAMPION

Děkuji tímto všem, co nám přáli hned u kruhu a sdíleli s námi naší velikou radost. Ovšem největším gratulantem se stala naše Adélka Q., která nás po každém příchodu vítala tak mohutně, že ostatní měli jen malou šanci se přes ní protlačit. Páníčci Elišky opět pro všechny připravili báječné pohoštění a tak posezení se všemi u plného stolu bylo krásnou tečkou za tak parádním dnem. Jsem moc ráda, že patříme do velké rodiny z Milotiček, protože je to vždy prima setkání, nejen výstavní, ale hlavně lidí, co spojuje láska k plemeni LEONBERGER.

      Tak příště se na Vás všechny těšíme v Praze nashledanou.

Fotky k nahlédnutí zde......

 

Náhledy fotografií ze složky