Jdi na obsah Jdi na menu
 


Milá aktualizace stránek

19. 2. 2019

Nyní se konečně snad také u nás vše dostává do klidnějšího tempa a tak i na aktualizaci stránek došlo. Daří se nám moc dobře, stále žijeme běžnými starostmi a psy ... tedy já především, avšak i zbytku rodiny dělám to naše žití veselé. Shanti nám shodila před zimou kožíšek, tedy měla prázdniny, které si užila s Amálkou především povalováním se doma, alespoň pod stolem v kuchyni, když už ne v posteli, nebo s noblesou dámy, v obýváku na sedačce. Je to pecka zkrátka.

Čas předvánoční i novoroční jsme věnovali našim zrzečkům a s mou drahou polovičkou jsme si dopřáli relax na výstavách s přáteli. Třešinku na dort nám nadělili Smučík a Nellinka, oba se stali šampiony Slovenska a protože se nám to výstavní hemžení, užívání si pohody bez vařečky, pračky a jiných běžných nutností líbí, budeme si ten adrenalinek dopřávat i nadále. A to i s malinkou dcerkou našeho Smučíka, kouzelnou kuličkou, která dostala jméno

Mia Julia z Temných nocí.

Nu neodolala jsem a po té, co se Smučíkovi zadařilo první veliké zamilování, mé přání, mít jeho dcerku doma, bylo vyslyšeno, ale i rodinou vřele uvítáno, protože ta krásná malá špicí holčička je čertík i andílek v jednom.

Tak a nyní se soustředím především na vše, co nás dovede opět k tomu nejkrásnějšímu, co se v chovatelské stanici může přihodit a tím jsou štěňátka. Nellinka i Ashanti jsou psí holky krev a mléko, tedy zkusíme to štěstíčko pošolíchat a snad bude stát při nás.

ps: aktualizace stránek Smučíka a Nellinky

dsc_5604--1-.jpg