Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bonnie B. Bora z Milotiček byla dnes nakryta Gullfaxem Löwe von Walhall

18. 7. 2007

ObrazekJak se říká, chybami se člověk učí a já jsem jich při přípravách na krytí naší Bonnie udělala spoustu. Až moc jsem tu naší holku hlídalala, testy na progesteron jsme zvládli udělat 3 a jelikož i přesto jsem pánům doktorům nevěřila, odjeli jsme za Gullim do Bavorska jak jinak, velmi brzy.Kvůli jazykové bariéře s námi již v sobotu odjel Jarda Lukeš, který opustil kvůli naší Bonnie Jarku a hlavně Cácorku, která čekala svá první štěňátka. V Bavorsku jsme byli velmi vlídně přijati Gullfaxem a jeho páníčky Ludwigem a Andreasem. Bohužel se krytí nezdařilo a tak jsme druhý den odjížděli domů, s předsevzetím, že se po dalším testu vrátíme. V pondělí test dopadl skvěle a po doporučení krýt v úterý, max. ve středu jsme opět vyrazili do Bavorska. Mezitím přivedla Cácorka na svět 10 štěňátek, tak i Jarda jel s veselejší myslí. Bohužel ani v úterý Bonnie Gullimu ještě asi moc nevoněla,  proto se Ludwig, majitel Gulliho nabídl a u svého veterináře nechal Bonnie udělat poslední, pátý test na progesteron. Lékařka řekla, že vše je na spadnutí a my tak strávili další, krásný večer a noc v Bavorsku. Ve středu 18.7. ráno jsme tedy opět naší zamilovanou Bonnie přivedli ke Gullimu, ten svým vybraným nosíkem, který prý zdědil po svém krásném otci Huszárovi v. Sissy-Haus, zavětřil a po veselé milostné předehře splnil to, na co jsme všichni tak čekali. Veliká láska Bonnie a Gullfaxe tak byla naplněna a za 25 dnů budeme vědět, jestli splnila co měla a Bonnie s Gullim budou rodiči malých leonků - Gullíků

Ale jak říkám, vše je k něčemu dobré a já tak získala velikou zkušenost, poznala moc milé lidi, kteří nám nejenže nabídli útočiště, ale i spoustu skvělé zábavy a hlavně obrovskou trpělivost s nezkušenou českou chovatelkou.

                       Ludwigu a Andy moc Vám děkuji

A mé veliké díky patří též Jardovi Lukešovi, bez jehož pomoci bychom nemohli s Bonnie odjet a nakrýt a také Jarce, za její velikou trpělivost s mou osůbkou. I v dnešní, uspěchané době se stále najdou lidé, kteří nabídnou pomocnou ruku .

                            Foto............

 

Náhledy fotografií ze složky