Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky/ NEW

Příspěvky

Ammy Quin. - nové fotky

20. 2. 2008

ObrazekPo delší odmlce se nám opět ozvala naše Ammy Quin. a já z ní mám velkou radost. Vyrostla z ní leonka jak se patří a já už se těším, jak se po roce opět sejdeme, tentokráte v Praze.

       Foto...........

 
Celý příspěvek | Rubrika: Novinky/ NEW | Fotografie: Ammy

Nové fotky(350)

19. 2. 2008

Bonnie B.          Barunka Gulli          Adelline Quin.    Bria- Jessika Gulli

Obrazek

 

Angie Quin. - nové fotky(345)

10. 2. 2008

Obrazek

            Foto ..........

 
Celý příspěvek | Rubrika: Novinky/ NEW | Fotografie: Angie

Bamia Gulli - nové fotky

10. 2. 2008

Nový kamarád

10. 2. 2008

ObrazekCelý víkend Barunka strávila ve společnosti nového kamaráda, krásného ovčáka Rexe. Nejdříve jsme se o ni trochu báli, Rexík je lump, ale Barunka mu rychle vysvětlila pravidla, takže Rex se choval jako pravý gentleman, užili si spolu skvělé dva dny a jsou z nich velcí kamarádi.  

       Foto ...........

 

Nové fotky

4. 2. 2008

Naši psi

27. 1. 2008

 
Všechna naše štěňátka již dělají radosObrazekt svým novým páníčkům. Doma u mamky Bonnie, Adélky a Sindy zůstala po velmi dlouhém rozhodování
Barunka   Gulli, fenka s milou , ale přeci jen trošku odvážnější  povahou, krásnou maskou a veselou náturou. S Adélkou tvoří věčně řádící dvojku. Adélka je nyní v pozici chůvy, vychovatelky a trpělivé starší sestry. A nám nastává období učení, výchovy a radostí s naší psí smečkou. Moc se na to těšíme.   Foto .......
 

Návštěva u Bellindy Gulli

20. 1. 2008

ObrazekDnes jsme přijali pozvání a rozjeli se za malou Bellindou Gulli. Naposledy na společný výlet s námi jela i Bellami Gulli, která také brzy odjede ke svým novým páníčkům. Bellinda je krásná, temperamentní  leoní holčička, obě naše holky se s ní náramně vydováděly, Barunka jí předvedla, jak se taková malá leonka umí také čertit, ale jen tak, aby se nemyslelo, že jsou jen taková hloupá štěňátka. Bellinka je nejspíš po mamce skvělý " hopík " a tak jsme se vydrželi všichni na jejich řádění dívat velmi dlouho.  Takže Bellindo, dělej dál radost svým dvounožcům a brzy zase na viděnou.

Foto ................

 
Celý příspěvek | Rubrika: Novinky/ NEW | Fotografie:

Bellami a Barunka - nové fotky

15. 1. 2008

ObrazekLumpárny, které Barunka a Bellami Gulli provádí s Adélkou vypadají občas děsivě. A když se zapojí i mamka Bonnie, je vidět jen klubko nohou. Adélka konečně v Gullinkách našla ty pravé parťačky  na dělání vylomenin a celý den mají co na práci.

         Foto..........

 
Celý příspěvek | Rubrika: Novinky/ NEW | Fotografie:

Gullinky - aktuální fotky

11. 1. 2008

ObrazekBami, Bellami a Barunka jsou již ve věku, kdy se musí učit vše, aby je nic nemohlo zaskočit. Kromě výletů do okolí, autem za ruchem velkoměst a psími kamarády, jsme načali i trénink na výstavy. Jelikož je poprvé vezmeme představit do Prahy na výstavu, zkoušíme nácvik postoje, ukázat zoubky a trošku postát. Jsou to malé(velké) čertice,, takže pilujeme, ale po hodině bontonu jsou z nich úžasné, dovádivé holky, trápící svou vitalitou všechnu naší ostatní  zvířenu. A hlavně našeho Dádu, který zdědil lásku ke psům po mě, takže když mu  po ránu Gullinky hromadně  skočí do postele, olíznou mu celou tvář, je v sedmém nebi. A ony mu to vracejí svou velikou láskou.

                                  Aktuální foto zde..................

 
Celý příspěvek | Rubrika: Novinky/ NEW | Fotografie:

Buffonek- nové fotky

7. 1. 2008

ObrazekBuffon vyrostl v pěkného leoního kluka a zima mu velmi sluší.

    Foto .........

 

Gullinky na výletě

1. 1. 2008

Poslední den roku jsme Gullinkám připravili výlet za jejich bráškou Artušem Q. Nejdříve si odbyly návštěvu u doktora Františka, kde se zvážily a dostaly poslední očObrazekkování a pak hurá za Buffonkem. Barunka s Bami ho napřed pěkně vyštěkaly, ukázaly mu, že nejsou jeho hračkami a pak, už jako velcí kamarádi dováděli až do večera. A procházka do lesa prospěla na konec roku našim hafanům i nám.

                           Foto ..........

 

Balu Gulli - nové fotky

30. 12. 2007

ObrazekBalu Gulli byl moc hodný, protože pod stromečkem našel spoustu dárků, o které se rozdělil se svou trpělivou kamarádkou Aretkou.

      Foto........

 

Zařazeny nové galerie

29. 12. 2007

Barunka G. , Bamia G. a Beruška G. mají už také své jednotlivé galerie.

 

Artuš Quin. - nové fotky(327)

26. 12. 2007

Bria-Jessika Gulli - nové fotky

26. 12. 2007

Obrazek      Foto .......
 

Gulinky - 3.měsíce

21. 12. 2007

Obrazek

       Foto ........

 
Celý příspěvek | Rubrika: Novinky/ NEW | Fotografie:

Gullinky - 13. týden

17. 12. 2007

ObrazekJelikož jsou volné Gullinky stále doma u mamky Bonnie, prožíváme velmi veselé období. Jsou to roztomilé leoní holky, které strčí zvědavé čumáčky všude. Jezdí s námi na výlety, procházky do okolí mají moc rády a zlobení Adélky, Syndy a koťátek je zaměstnává nejvíce. Vyhlídka letošních Vánoc je tedy veselá. Ke stolu zasedne naše početná rodina a u stolu nebude chybět 6 talířků s řízečkem, pro naše leonky. Ale to jen mimořádně. Opravdu. Protože jídlo jim jde obzvláště skvěle. Čas krmení u nás připomíná spíše krmení divých šelem. Také se jejich apetit projevuje na váze, všechny mají ve svých 3 měsících váhu kolem 20kg.     Foto...........

 
Celý příspěvek | Rubrika: Novinky/ NEW | Fotografie:

Artuš Quin. - nové fotky

9. 12. 2007

Celý příspěvek | Rubrika: Novinky/ NEW | Fotografie: Artuš

Nové fotky Bejamina G.

30. 11. 2007

ObrazekI Benjamínek G. se už v novém domově zabydlel a svým lumpačením prý páníčkům  připravuje veselé chvíle.

         Foto.......

 

Gullíci- 10. týden

26. 11. 2007

ObrazekVětšina Gullíků je již u ve svých nových domovech a dle zpráviček dělají jen samou radost. Jelikož ale předvánoční čas není příliš nakloněn odběru štěňátek, dělají nám dvě Gullinky stále radost u nás doma. Prožíváme tak už o hodně klidnější období, času na mazlení s nimi máme spoustu a ony nám to vrací svou velkou přítulností. A k tomu všemu z nich budou výtečné kuchařky, jelikož nyní vařím vždy za jejich asistence a pozorné kontroly toho, co je dobré do jejich  leoních čumáčků.

                            Foto.......

 
Celý příspěvek | Rubrika: Novinky/ NEW | Fotografie:

První fotky Gullíků z nových domovů

26. 11. 2007

Balu G. , Bria-Jessika G. a Boston G. poslali s pozdravem i první fotky.Věřím, že se rychle zabydleli, alespoň dle lumpáren, které dělají, to tak vypadá. Na všechny čekali doma psí kamarádi, které si Gullíci rychle omotali kolem tlapek.
 

Gullíci - 9. týden

15. 11. 2007

ObrazekGullíkům čas u mamky Bonnie rychle utekl a pomalu se začínají rozjíždět do nových domovů. Jako první nám odjel do Polska Bostonek a následoval ho uličník Balů, který se vydal do Semil. Dále nám odjedou tři holčičky a jako poslední se vydá na cestu malý-velký Benjamínek. Dvě leoní holčičky, viz. foto, jsou ještě volné a čekají na svého pána. Jsou to krásné, silné leoní holky, s výraznou maskou a obrovským temperamentem. Je to smutné loučení, Gullíci jsou roztomilí leonci, ale s mnohými se často uvidíme, takže rodinka Galaxy Oss se jen trošku rozrostla.

                             Foto........

 

Gullíci - 8. týden

7. 11. 2007

ObrazekDnešní řádky už budou s nádechem sentimentu, protože s Gullíky vstupujeme do posledního, osmého týdne jejich života u nás. Poslední týden společných her se sourozenci, laškování s mámou Bonnie a mazlení se mnou a našimi kluky. Ale už na ně čekají noví páníčci, kteří pro ně mají lásky připraveno jistě spoustu.. Hodně mi ti uličníci přirostli k srdci. A tak vzhůru do posledních společných dní, lumpáren venku, zlobení s tetou Syndy a s Adélkou a trápení koťátek, kteří jako jediní odchod Gullíků asi uvítají. No a aby nám nebylo až tolik smutno, rozhodli jsme se, že doma zůstane ještě jedna leoní holčička, pro kterou jsme vybrali jméno Bellami Gulli .         Foto ..........
 
Celý příspěvek | Rubrika: Novinky/ NEW | Fotografie:

Gullíci - 7.týden

1. 11. 2007

ObrazekČas s Gullíky se nám velice krátí. Vstoupili do 7. týdne a opravdu se s nimi nenudíme. Jejich čas spaní se poměrně zkrátil, takže si období socializace užívají hojně. Doma jim důvěrně říkáme Zlobři, role průzkumníků jim jde výtečně. Vše je zajímá, všude strčí čumáčky, do všeho musí pro jistotu kousnout, co kdyby to bylo jídlo, které jim jde mimochodem skvěle. Mamka Bonnie už svým potomkům mlíčko tak často nenabízí, takže každé 2 hodiny přichází na řadu panička, která naplní mísu nějakou dobrotou, lžící zacinká a Gullíci letí, jako o závod, aby něco zbylo. Očkování i čipování zvládli na jedničku a nyní je už čeká jen to horší , to jest tetování. Ale určitě ustojí i to a pak už  si začnou pomalu balit ranečky na cestu ke svým novým páníčkům.        Foto.........
 
Celý příspěvek | Rubrika: Novinky/ NEW | Fotografie:

Artuš a Gullíci

25. 10. 2007

ObrazekDalší z řady našich odchovanců vrhu A - Artuš Quin. se dnes přijel seznámit se svými sourozenci - Gullíky. Vcelku mu ale moc do oka nepadli, takže si rád zadováděl s naší Adélkou.  Oba vypadali, jako kdyby prošli bahenní koupelí, ale zcela jistě se mu u nás líbilo.

                Foto ..........

 

Milá návštěva

21. 10. 2007

ObrazekZa svou mamkou Bonnie, Adélkou a Gullíky přijela naše Amanda Q. Přijela si obhlédnout a schválit páníčkům výběr leoní holčičky, která s ní bude vyrůstat ve Dvoře Králové. Mendy je moc milá, stále se smějící leonka a s Adélkou se skvěle vydováděly. Mamka Bonnie se pochlubila Gullíky, Mendy se ti mrňousci ještě moc nelíbili, protože s nimi nemohla vyvádět psí kusy, jako s Adélkou a o to víc se jí líbilo koťátko. O něj  se s ní ale jedna Gullinka nechtěla dělit a prostě jí koťátko vzala a odnesla.                        

                                            Foto..........

 

Gullíci - 5. týden

17. 10. 2007

ObrazekČas s Gullíky ubíhá velice rychle a máme tu 5. týden. V jídelníčku mají spoustu novinek, poprvé ochutnali granulky, masíčku pomalu přichází na chuť, no a sušené dobroty jim prozatím krade mamka Bonnie. Ale až zjistí, že nejlepší je sebrat tu skvěle vonící věc a rychle utéct, bude mít Bonnie po hostinách. Pobyt venku je už skvělá zábava, kord když Gullíci objevili stejně stará koťátka. Ti však jejich nadšení příliš nesdílí. No a při hrách přichází na řadu konečně Adélka a teta Syndy, které jejich lumpačení velmi prospívá.

                           Foto...........

 
Celý příspěvek | Rubrika: Novinky/ NEW | Fotografie:

MVP České Budějovice(279)

7. 10. 2007

ObrazekNa MVP v Českých Budějovicích zíkal náš Artuš Quin. v mezitřídě známku V1 a svůj druhý CAC. Angela Quin. získala známku V4.

 

Gullíci - 2. týden

26. 9. 2007

ObrazekGullíkům byl včera týden. Všichni znásobili svou porodní váhu a někteří jsou už jsou za váhou 1.000g. Tedy rostou jako z vody. Mamka Bonnie je stále střeží, jako poklad. Kromě běžného udržování čistoty v bedně s nimi prozatím stále není žádná práce, o to víc podstrojujeme Bonče, aby jí ten mateřský elán vydržel co nejdéle. A Adélka? Tu mamka k sourozencům pustila třetí den po porodu, Adélka se těm pískajícím malým věcem stále diví, okukuje je a určitě přemýšlí, jestli by taky nešli nosit za krčkem po zahradě, jako to dělala s koťátky. 

                                             Foto...........

 
Celý příspěvek | Rubrika: Novinky/ NEW | Fotografie:

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16

následující »