Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky/ NEW

Příspěvky

Bonnie slaví 6. narozeniny .....

16. 9. 2009

  ObrazekMá milovaná Bonnie B.  slaví své krásné, 6. narozeniny.  Stále v ní vidím svou nejlepší kamarádku, trpělivou mamku a pro mne tu nejkrásnější leoní holku na světě. Moje milá Bonnie, přejeme Ti ještě spoustu let v naší veliké  rodině, hodně psích radostí a hodně trpělivosti s těmi dvěma cácorkami, Adélkou a Bellinkou. A oslavu i s velikou dobrotou necháme na víkend, abys mohla slavit se svou milou dcerkou Bellami, která oslaví své již 2. narozeniny 18.září .

 

Přidány nové fotky ....

14. 8. 2009

Bonnie, Adélka a Bellami si léto užívají, chodíme na procházky, k vodě, ta je moc baví, našly sObrazeki novou psí kamarádku, malou stafordširskou bulterierku Ginu, se kterou dělají psí kusy, Bellami pomalu odsunula svou sestru Adélku ve smečce za sebe, no zkrátka samé veselé psí zprávy. Krytí Bonnie B. jsem po dlouhém zvažování odsunula na únor, jelikož bych si chtěla užít malé leonky na jaře a ne znovu v podzimních plískanicích. Nové fotky našich leonek přidány do galerie
 

***************************************************************************

14. 8. 2009


 Naše leoní holky z vrhu B se chystají na vstup mezi velké slečny, obě prošly vyšetřením DKK . Bamia Gulli  DKK 1/2 a Bria-Jessica  Gulli  DKK 0/0. Obě dělají svým páníčkům radost, takže nyní budeme držet palečky při bonitacích. 
 

Boston Gulli -nové fotky

18. 6. 2009

Obrazek
Boston Gulli, který je v Polsku je pro mne velkou neznámou. Majitelé příliš nekomunikují, což mne mrzí, ale jelikož Bostonek jezdí v Polsku po výstavách , na jedné mi ho vyfotila Jarka Šmrhová, které tímto moc děkuji.
 

Bamia Gulli - nové fotky(427)

18. 6. 2009

Obrazek
Bamia Gulli s paničkou poctivě navštěvují cvičák a prý je moc šikovná.

 

NV Klatovy 2009

14. 6. 2009


Obrazek

Na výstavy psů do Klatov, která byla letos poprvé vyhlášena výstavou národní, jezdíme velmi rádi.
 
Více ZDE ......


a   FOTKY ...... 
Celý příspěvek | Rubrika: Novinky/ NEW | Fotografie:

..... jak jde čas

3. 6. 2009

ObrazekOmlouvám se za to, jaká jsem ostuda, život leoní u nás vesele frčí, ale času na PC je málo a hlavně jej užíváme jinak . Holky leonky si s námi užívají procházek , zahradničení a i cachtání  třeba v rybníce, mají spoustu práce s výchovou malé Mayi, já naopak zase s likvidací veselých následků jejich počínání. Připravuji malé ohlédnutí za rokem
" autistické" Bellami u nás, čeká nás setkání na NV v Klatovech, no zkrátka, veselo v domečku u Mrázů.  Zprávičky od leonků z našeho chovu jsou též příznivé , většina z nich se právě pere s výměnou zimních kabátků na letní, jsou skvělými zahradníčky a tak vše běží  k naší veliké radosti.

 

Sbohem Lexíku ......

1. 5. 2009

Zvětši 
Velmi smutní jsme z odchodu nádherného PANA LEONBERGERA, Bonnie brášky,  Alexe B. Bora z Milotiček.

  Lexo, byl si krásný, milý, galantní a v našem srdíčku vzpomínka vždy bude hodně živá.
 

Artuš Quin - nové, jarní fotky

4. 4. 2009

ObrazekKonečně je tady jaro. Dorazilo i k Buffonkovi a tak jsme se konečně dohodli, že první letošní setkání Adélky, Buffona a Bellami, i s velikým fotbalovým utkáním našich juniorů, bude příští víkend. Už se mooc těšíme!!!
Přidány nové fotky.
 
Celý příspěvek | Rubrika: Novinky/ NEW | Fotografie: Artuš

Nová kamarádka našich holek

22. 3. 2009

Mé veliké prosbyObrazek byly vyslyšeny a tak k naší početné fauně přibylo koťátko britské modré kočky. Malá  Maya (Majdalenka)  je kašpárek a pro holky veliká atrakce. Největší kamarádky jsou s Bellinkou, která se jí tak mile, maminkovsky ujala.

 Maya se ta
k prochází středem,  leonkám před  nosem a jako by říkala "  heč, teď tady velím já ". Jen její mističky musíme opatrovat, protože to kotěcí jídlo je přeci taková dobrota a holky se předhání, která dřív k plné misce doběhne.
 

Bamia Gulli - nové fotky(415)

13. 3. 2009

Obrazek První fotky beze sněhu přišly od Bamii Gulli. Po zimě je z ní krásná leoní slečna, dělá páníčkům radost a už se moc těšíme, až nám nastanou opět ty prima psí aktivity a s ní, i ostatními leonky  se někde sejdeme .

 

Artuš Quin. - nové fotky(412)

28. 2. 2009

ObrazekBuffonek poslal nové fotečky , jelikož  nám bohužel chřipka nedovolila oslavit jeho a  Adélky narozeniny opět spolu. Ale jen co situace dovolí, hned se s holkami za ním vypravíme a vše určitě doženeme.Za fotky děkujeme a Tobě, Buffonku přejeme, ať si s paničkou Zuzkou užíváš ještě dlouho lumpáren a dál , tolik rád nacházíš cestu domů,  k mamce Bonnie.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Novinky/ NEW | Fotografie: Artuš

Quintíci slaví své 3. narozeniny

27. 2. 2009

NašObrazeke první štěňátka, vrh A - Quintíci dnes slaví své 3. narozeniny. Přejeme všem spoustu radostí a psího štěstíčka, majitelům děkujeme za péči, jež jim věnují. Opět má největší vzpomínka patří mé milé Andy Quin., které nebylo souzeno slavit se svými sourozenci Artušem, Artem, Arneem, Adélkou, Angie, Angelou, Aimee, Amandou a Aishou. Ze zpráviček od Vás všech mám nesmírnou radost a věřím, že je před Vámi ještě spousta radostných let, moji Quintíci. 

 

Bonnie B. a spol. ......

21. 2. 2009

ObrazekNové fotky našich holek v galerii Zima 2009

 

 

Přidán odkaz na stránky našeho Balua Gulli.

13. 2. 2009


 

..... zima pokračuje

12. 2. 2009

ObrazekZimní procházky a dělání lumpáren jde našim leonkám, ale i dvojčatům  náramně k duhu. BonnieB. si procházky vychutnává tak nějak rozumně, ale Adélka, Bellami a Syndy jsou jako vichřice. Bellinka se z neprávem označené autistické feny, v naší péči stále mění v krásnou, nesmírně hravou a veselou leonku, která hlavně svou úžasnou, milující povahou a oddaností získala lásku celé naší rodiny. Pravdou tedy zůstává fakt, že pokud se leonberger dostane do správných rukou a člověku, který jej nebere pouze jako doplněk image, bude oddaným přítelem a životním kamarádem. A tak to má být. 
 

Výlet za ženichem

24. 1. 2009

ObrazekDnes jsme se s Bonnie B. Bora z Milotiček vydali do německého městečka Bissingen za velmi milým a pěkným ženichem, jménem

Jökull Löwe w. Walhall.Více ZDE.....
 
 

Bamia Gulli - nové fotky(403)

19. 1. 2009

ObrazekI z naší malé Bamii Gulli se stává leonka jak má být. Ve svých 16ti měsících je patrné, že ponese krásnou sytou barvu po mamce Bonnie, alias Milotičkách, černou masku má jak se sluší a  mezi malé leonky se jistě řadit nebude. Milá Bami a Hanko, jen tak dál, mám z vás radost.

 

Balu Guli - zima 2009

16. 1. 2009

ObrazekBalu Gulli je zimní živel, výletů s páníčky a s kamarádkou Aretkou si užívá dosyta. Je to mazel a zprávičky od něj mi dělají jen radost.

Nové fotky ZDE .......
 

Artuš Quin.

10. 1. 2009

ObrazekBuffonkova panička Zuzka našla pod vánočním stromkem krásný dárek od svých dvou synů, Kuby a Honzíka. A jako prima kamarádka se podělila o radost i s námi. Tento pěkný Buffonův portrét bude mít své místo v našem psím koutku. Děkujeme.

Pro ty, jež by také takové zvěčnění svojich leonků  uvítali přidáváme odkaz na http://www.portret.ic.cz/

 

Zima v Galaxy Oss

6. 1. 2009

ObrazekZimu a sníh milují asi všichni leonci. Nejinak je tomu i u nás. Adélka, Bonnie a Bellami umí dovádět ve sněhu dlouhé hodiny. A procházka do okolí, bez vodítek , to je pane věc.

Nové fotky ZDE ............

 

PF 09

31. 12. 2008

 Úspěšné vkročení do nového roku 2009, spoustu štěstí, lásky a radostí s leonky Vám přejí Bonnie B, Adelline Quin a Bellami Gulli se svým spolem.
Nám dal rok 2008  poznání velkého množství zla a zloby, ale vše je téměř zapomenuto a  díky nesmírné lásce, kterou nám Bellami denně dává, jsme mnohem bohatší než dříve. Přejeme našim kamarádům, všem leonkářům i ostatním lidičkám,  aby i jejich nový rok byl jen takový, jaký si přejí.

Obrazek


 

**********************************************************

18. 12. 2008

                               Všem návštěvníkům našich stránek, všem těm, kteří stáli při nás v nelehkém období, které jsem díky lásce k leonkům prožila,  všem páníčkům našich odchovanců, přejeme krásné Vánoce a nezapomeňte na ty naše chlupáče s dárkem. :)
Však si ho za tu radost, co nám dělají jistě zaslouží  i s pořádnou mašlí.  Obrazek
 

Podzim u nás .....

23. 11. 2008

ObrazekPodzim se u nás nese v duchu  dovádění, skopičin holek, plánů na nejbližší výlety za našimi psími dětmi, ale také radostí z našich Teddy králíčků. Máme první přírustky, Teddíci jsou stvoření vskutku roztomilá, mazlivá a tak 6 mimin nám dává takovou mini  chovatelskou radost v pauze před plánovaným krytím naší Bonnie B.  Více na  http://www.galaxyteddy.estranky.cz/

 

Prima víkend

9. 11. 2008

ObrazekTento víkend jsme strávili ve společnosti našeho Balua Gulli. Od našeho posledního setkání si stačil obléci nádherný chlupatý kabátek a moc mu to sluší. S holkami, ale především s Bellami si užili spoustu skopičin a lumpáren. Milý Balů, už se moc těšíme na vánoční výlet na Kozákov.

 

MVP Nitra

3. 11. 2008

ObrazekNa MVP v Nitře získala naše Bria-Jessika Gulli ve tř. mladých známku V3. Srdečně blahopřejeme.  Jessie nahradila na Slovensku smutné místo po Andy Quin Galaxy Oss a z fotek i zpráviček od ní, víme, že se jí podařilo vrátit páníčkům radost  a zapomenout na smutnou ztrátu.

 

Balu Gulli - nové fotky(392)

3. 11. 2008

Náš milý Balu Gulli, o kterém mám zprávičky takřka denní, se snaží svým páníčkům vydatně pomáhat a bere podzimní úklid zahrady za své. A jelikož je důkladný, nebude napřesrok příliš práce se zahradničením, ale o to více času na lumpárny a výlety s Aretkou.

                                 Nové foto ..........

Obrazek

 

 

Podzimní čas v Galaxy Oss

27. 10. 2008

ObrazekPodzimní čas jsme po rušném létě, nehezkým poznáním, co se může českému chovateli leonků stát, když si hájí své čisté svědomí a pár účastí na výstavách,  rozhodli prožít v duchu poklidu. Takže si užíváme mnohem více procházek a hrátek s  holkami ,  krocením našeho neskutečného raráška Bellami, která se ukázala být obrovským živlem a s Adélkou jsou věčně zlobící dvojkou.  I když nejsme právě v kruhu leoního dění, věčné žabomyší války , spory a kauzy, nás utvrzují v tom, že nám pauza jen prospívá. Zprávičky od Quintíků i Gullíků nám dělají radost, věřím, že se s nimi opět brzy někde uvidíme. A tak už jen přání prožití krásného podzimu všem návštěvníkům našich stránek přeje CHS Galaxy Oss.

 

DCLH Clubschau Leonberg

28. 9. 2008

ObrazekKlubová výstava DCLH je,  jak mnozí ví,  obrovským zážitkem. Já s Bonnie B. jsme mohli spolu s mnohými vystavovateli z Čech reprezentovat české leonky a to se známkou V. Toto hodnocení nás velmi těší, jelikož právě klubové výstavy v Leonbergu jsou hodně tvrdé a náročné. Jen pro zajímavost, letos se zde sešlo skoro 300 psů.  Ale hlavním důvodem naší návštěvy zde bylo osobní setkání s ženichem pro Bonnie, kterého jsme si důkladně  prohlédli, Bonnie se zamilovala , i majitlům tohoto krásného pejska se Bonnie moc líbila a tak je dá se říci, ruka v rukávě.

Bez laskavé pomoci Marcely z CHS Od Brdské studánky bychom si tento den užít nemohli a tak jí, i jejím rodičům posíláme veliký dík za pomoc, společnost i fotografie.

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Novinky/ NEW | Fotografie:

Gullíci - 1.narozeniny

18. 9. 2008

Gullíci slaví 1. narozeniny. Přejeme všem, Bami, Bellami, Berušce, Brie - Jessice, Bellindě, Barunce, Baluovi, Bostonovi a Benjaminovi spoustu radostí, lásky a lumpáren, velikou kostičku a páníčkům přejeme mnoho trpělivosti s jejich lumpačením.

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16

následující »