Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky/ NEW

Příspěvky

prima překvapení

22. 8. 2010

22082010669.jpg Jelikož  i já chodím do práce a navíc i o víkendech, byla jsem zklamaná, že se malý Cipísek u nás doma nedozvoní. O to víc jsem měla radost, když se za námi vypravil až do Plzně, kde pracuji a já koukala jako z jara. Z auta vystoupil leoní kluk  jako buk, žádné tintítko, naopak už přerostl Cesarka, barví se do mamčiny barvičky až nyní, pěkně od spodu :)  a je to nesmírnej mazel. Svou první paničku poznal, mnoho mi povyprávěl do ucha, bručel jako medvěd a nakonec jsme se spolu domluvili na jeho páníčky a s Cipískem si občas na nějakou tu výstavu vyjedeme i bez nich.  Je to uličník, nekamarádí se s hřebenem, ale je učenlivý a jeho majitelé se  ukázali být těmi pravými, pro našeho "ukřičeného Pipina ", který se již dnes chová jako správný leokluk.

 

 

nové fotky Cesarka

20. 8. 2010

dsc02134.jpg   Ceasarek Jökll. roste jako z vody. Po malém pochybení z mé strany a nastolení řádu v krmení, tj. nyní už nedáme na jeho kukadla a nářky o velikém hladu, se i on pěkně dopracoval k akurátní váze, běhá jako fík, velmi rád plave v bazénu, stará se o koťátka, která mu ale již zanedlouho odjedou, prostě celý den má co na práci. Příští týden se s Bellami vydá na pár dní na výcvikový psí tábor, aby z něj měl nový páníček, kterého Cesarek stále vyhlíží, radost. Pravda, bude to již jiné, než.-li s malinkým štěníkem, ale plusem bude, že Cesar má základy výchovy smečky a dětí,  výcviku poslušnosti,  je velmi tvárný a veselé povahy. S jinými psy se moc rád kamarádí a stále by si hrál. Hlídat ho již holky naučily správně po leonsky, takže příchozí návštěvy vítá v poloze "  záda - podrbej " . Až čas loučení nadejde, bude to asi to nejtěžší loučení za mou éru chovu, ale to pochopí jen ti, co štěňátka již na cestu vypravovali. Ale to je ta smutnější tvář krásné záliby, zvané chov psů.

 

 

Pozdrav od Celline Jökll. ( Fialinky)

17. 8. 2010

l_l_cvic2--1-.jpg   Po čase nám napsali majitelé malé Celline Jökll, mé Fialky a i zprávičky o první návštěvě psí školy znějí slibně. Celline je fenka pohodářka, roste v milou leoní slečnu a já věřím, že jí půjde cvičení brzy tak, jako Cesarkovi. Ten se jen klepe, aby mohl opět dělat opičky za ty prima piškoty, kterých máme vždy v kapse dostatek.

 

léto je léto ....

15. 8. 2010

Obrazek Procházky loukami po žních miluji každým rokem. I dnes jsme se vypravili a foťák jsem vzala s sebou. Došlo i na návštěvu nedalekého brodu, kde se holky vyřádily a Cesarek byl v sedmém nebi ...
FOTKY ZDE ...
 

... pozdrav od Růženky ( Conny)

15. 8. 2010

ObrazekPo měsíci, kdy jsme malou Conny viděli naposledy  se i ona velmi změnila, mám z ní věru velikou radost, jak se začíná podobat své mamince, Bonnie,  která když procházím archiv Bončiných   fotografií, vypadala ve věku 4 měsíců podobně. Conny dělá doma radost, je rošťanda, která umí koulet s páníčky a tudíž jsme s Bonnie konstatovaly, že se její dcerka má více než dobře a i my, dvounožci jsme získali prima členy do naší leo-rodiny .
 Nyní jen budem doufat a s Conny se setkáme i na nějaké té výstavě, protože leoní parádičky nejsou právě to, po čem její majitelé prahnou :)
  Ale snad někdy ...


 

... nový odkaz

10. 8. 2010

    prima odkaz na veterinární e-shop

 

.... a opět nové fotky ...

9. 8. 2010

  Příchod koťátek - versus leoní smečka je opět důvod k pozorování a novým poznatkům v leoním Obrazekžití u nás. Adélka, která bohužel svá štěňátka mít nikdy nebude, pojala botičku plnou kočičích miminek za svou a náležitě to každému dává najevo. Dokáže u nich proležet celé hodiny, koťátka stále vypadají, jako bychom je máčeli v sudu, jsou olízané od hlavy až k patě, Adélka myje, hlídá, cení čumák na ostaní zvědavky a tak máme o letní zábavu postaráno. Bonnie by se tolik ráda také starala, ale nesmí. Ač je Adyna ve smečce až třetí, tady si prostě říci nedá. Jen Cesarek se tety tedy opravdu nebojí , koťátka prohání, učí je štěkat a když usnou ve své botě, dokáže si je nachmoucat i s botkou pod sebe a spí všichni jako Růženky . 
 

..... nové fotky v albu volného pejska, Ceasarka

6. 8. 2010

  Cesarek je s námi stále doma a jelikož i z něj musí být pro budoucího páníčka leonek jak Obrazekse patří, jezdí s námi kam se dá, na cvičáku je jako doma, zvládá, ač za ňamoucha už povely, které  v TARTu  nesmí chybět, s holkami a hlavně  s Bellami řádí jako černé ruky. Je to velmi šikovný a pěkný pejsek, žádné tintítko, ač jsme i u něho najeli stravu masovou, která mu jde velmi k duhu. I když i granulky mají své místo stále. Zítra se vypraví na pouť, musí doprovodit své kluky, Dádu s Domčou , které miluje na obecní veselici, takže bude asi  opravdu pěkně veselo. 

 

 

.... pozdrav z Moskvy

2. 8. 2010

    JaObrazekhůdka ( Caramella  Jökll) se v novém domově zabydlela velmi rychle a s kamarády Igorkem a Rony tráví většinu parných dní, které v Rusku panují,  u vody. Plavkyní prý je náramnou, ale to jsou bezesporu všichni  Jökllíci....  I ona se za těch pár týdnů změnila v leoní čapaté štěňátko, ale stále ji poznávám a velmi často na ni myslím. S její paničkou jsme skoro denně v kontaktu, tudíž zprávičky i fotky jsou bezkonkurenčně nejlepší právě z té největší dálky. Na Jahodinku se už velmi těšíme do Leonbergu, kam se letos rozjede na kukandu a já jsem moc zvědavá, jestli nás po čase opět pozná a láskou mi vleze až na hlavu, jak to tolik ráda dělávala. Je z ní stále prý malý závisláček na paničce, ale čeká ji školička , kde se naše malá leoslečna naučí , jak se chovat jako řádná  leodáma :)


 

Boston Gulli Galaxy Oss

1. 8. 2010

 

Obrazek  Na NV v polském Bedzinu se náš Boston Gulli předvedl ve tř. šampionů a získal  známku V1, CWC.

 
Srdečně blahopřejeme ...

 

 

Carolline Jökll na návštěvě u nás ...

30. 7. 2010

Obrazek Jsem moc ráda, že se mnozí Jokllíci vracejí navštívit svůj domov a takové návštěvy přijímáme s velikou radostí. Tentokráte za námi přijela malá Kája, kousnička, čertík a nezbednice. S páníčkem jsme řádně probrali vše leoní, já musela konstatovat, že Cesarek je tak malinko tučňáček a dostane malinkou dietku :) , jelikož si stále myslím, že malý tlustý leonek nerovná se zdravě nastartovaný leonek. Karolínka mu ukázala, jak se dají doslova metat kozelce, ti dva se vybláznili do odpadnutí a Cesarek pak usnul i bez té večeře jako špalík. Jen bohužel fotky s holkami, ani s mamkou nepřicházely v úvahu, jelikož,  což je další, nový poznatek, ty tři Gracie si malého Cesarka na svém území  chrání s nakrčenými čumáčky  před každou psí návštěvou, Kájinku nevyjímaje.

 

Ceasar Jökll - nové fotky

29. 7. 2010

 ObrazekJak jsem již psala v předchozím příspěvku, je Ceasarek stále doma a musím konstatovat, že je to štěňátko, které radost rozdává plnými tlapkami. V neděli byl poprvé na cvičení se setřičkou Bellami a tak nějak, když si omotal všechny přítomné kolem prstu, usmyslil si, že to tak bude i s dospělými pejsky, kteří mu ale udělili první lekci poslušnosti a toho malého čertíka usměrnili do patřičných mezí. Jejda, koukal jako jelimánek, ale o to lépe mu šlo první učení TARTu. A nyní doma, když stále cvičení opakujeme, jde nám to líp a líp. Je šikulka, ale jak vzít mamce Bonnie tu voňavou kost, i když má svou .... stále umí vykoumat a postavení mimina ve smečce pěkně zneužívá. Jen u tety Adélky mu to neprochází, ta si nedá vzít nic a tak to máme i s nácvikem štěkání :D

 

Bellami Gulli - nové fotky (487)

28. 7. 2010

Obrazek Po delším čase přidávám fotečky do alba Bellinky. Nadále moc rádi chodíme na cvičák, kde to Belíškovi svědčí, s cizími lidmi je po chvilce skoro kamarádka, s Cesarkem jsou teď tou skvělou dvojkou, která hraje prim. Narostla nám v krásnou leoní holčičku, s úctyhodnou výškou - 76cm kv a je to ten nejvěrnější psí ocásek, kterého tady mám. Kam se hnu, Bellka jde taky, její hry s paničkou jsou náramně veselé a já si většinou od její lásky odnáším novou modřinu, protože mi neustále dokazuje, jak mooc mne má ráda, svými výpady a žďuchanci. V naší smečce posunula Adélku z druhého místa a nyní zkouší dělat ramena i na mamku Bonnie, ale ta se nedá a svou dcerku umí jen pohledem vrátit tam, kde je její místo.

 

.... co nového v Kolovči

25. 7. 2010

Obrazek

  Co nového v Galaxy Oss? .... Více ZDE ...
 

Artuš Quin ( Buffon ) - nové foto

20. 7. 2010

 
Obrazek
 

Cipísek Jökll Galaxy Oss

20. 7. 2010

Obrazek A aby radosti u nás nebylo málo, přijel se za námi podívat i můj benjamínek, malý Cipísek, allias Pipin :) . Mám z něho velikou radost, začíná se přibližovat váhou Cesarkovi, jeho světlounký kožíšek dostává výměnou tmavší barvu a lumpík je to stále stejný. Že je opět doma poznal hned, řádil s holkami a Cesarkem jako dřív a pranic se mu odtud nechtělo. Ale má moc milé lidičky, kteří s ním dokonce spí ve stanu, aby nebyl  " chudinka " sám v noci, takže i zde musím říci, že výběr majitelů byl šťastný a jemu nic neschází.

 

Ceasar Jökll Galaxy Oss

20. 7. 2010

Obrazek I Ceasarek roste jako z vody, prozatím se stále těšíme z jeho milé společnosti, je to veselý rošťák, na zahradě nám díky němu přibylo pár nových plotů, jelikož je to vášnivý zahradníček. Do jeho galerie také přidány jeho nové fotky.

 

Coudy Jökll

20. 7. 2010

ObrazekZa mamkou Bonnie a bráškou se zpět domů přijel podívat náš Coudy Jökll. . Je z něj už pěkný uličník, s Cesarkem neustále zkoušeli, kdo má navrch. Kluci se řádně vydováděli, ale i na focení došlo, takže do Coudyho galerie přibyly nové fotky. 
 

Carolline Jökll Galaxy Oss

19. 7. 2010

ObrazekU Káji, Karkulky ( Carolline Jökll ) ,   je nám vždy pěkně, ta malá potvůrka stále na svou první paničku nezapomíná a její radost je nesmírná. Pamatuje si, že mne mohla vesele kousat a tak, když za ní přijedu, mění se rázem ze skoro nekousací leoní holčičky, ve starou kousničku. Začíná nabírat podobu té správné pubescentky, čapaté, nohaté.... ale krásné. Doma jaksepatří zlobí, ale i miluje své lidičky, čeká ji první návštěva psího cvičáku,  ... rozjede se za námi i do Zubří a tak ji mám na očích stále, i díky skvělé komunikaci s její rodinou. Za vlídné přijetí děkujeme ....

 

.... naschledanou Jahůdko

12. 7. 2010

ObrazekVíkend byl v Kolovči ve znamení smutku. Malá Jahůdka - Caramella Jökll. zde trávila poslední chvíle. V neděli večer si pro ni přijela nová majitelka a Jahodinka se tak dnes ráno vydala na velmi dlouhou cestu, až do daleké Moskvy. Ač je loučení se štěňátky pro mne vždy bolestné, nyní jsme doslova brečeli celá rodina. Jahůdka je krásná, veselá leoholčička, která za dobu u nás velmi přilnula ke mně, klukům a našim leonkám a tak i my k ní. Bude nám po ní moc smutno, ale věřím, že ji její nová panička i s kamarádem Zheromem, který si pro svou malinkou kamarádku přijel z Ruska také, budou milovat přinejmenším tolik, jako my. Ještě že nám smutnění stále rozmlouvá malý-velký Ceasarek Jökll ....

 

.... první setkání

8. 7. 2010

Obrazek  Jahůdka s Ceasarkem si spolu užili poslední návštěvu u svých sestřiček Cianti a Conny. Obě holčičky se dostaly do těch pravých rukou, obě nám ukázaly, jaké jsou z nich veselé a opečovávané slečny. Užili jsme si s nimi nádherný den plný radosti, navíc  strávený s prima lidičkami, kterými bezesporu noví páníčci těchto berušek jsou. Ciantinka opravdu vzorně poslouchá s rozesmatým výrazem, škola hrou je to nejlepší učení. Connynka se ukázala jako skvělá průvodkyně po své veliké zahradě, kde ale nakonec všichni skončili ve veliké hromadě písku, která se opět ukázala tou nejlepší zábavou. Malinko se nám nepovedlo počasí, ale o to víc bylo času na veselé povídání, samozřejmě hlavně leoním. Už nyní se těšíme na setkání další a za vlídné přijetí děkujeme ..... 
 

Poslední volný pejsek, Ceasar Jökll ....

8. 7. 2010

  Doma prozatím stále zůstává krásný pejsek. Ceasar Jökll.  S Jahůdkou, která se na svou dlouhou cestu domů vydá už tento víkend jsou opravdu vypečená dvojka. Přes den jsou pěkně uklizObrazekení před horkem pod dřevem a nevíme o nich. Ale úderem večerní sedmé ožívají a to je potom eldorádo :-D. Cesarek vyniká velmi sytou barvou, tou pěknou maminkovskou, masku má jak se sluší na leoního kluka, očka má prozatím tmavé jako uhlíky a předpisový nůžkový skus. Ve svých 14 týdnech váží 21 kg a to ho hodně krotím, jelikož je to malý otesánek a takové syrové maso, hmmmm, to je panečku dobrota. Mezi zlobením, pleněním mé zahrádky a spánkem ve stínu i Ceasarek vyhlíží, který to nový páníček si pro něho přijede.
 

..... Cipísku naschledanou ....

1. 7. 2010

Obrazek Moje sluníčko, rozmazlený ukřičený Cipísek, už má také svou novou rodinu. Bude pánem veliké zahrady s kamarádem kokříkem, kozami, kočičkami a hlavně bude  dále rozmazlovaný prima dvounožci. Cipísek, allias Pepin, jak jsme mu po jedné nezapomenutelné filmové postavičce u nás říkali, bude stále v mém  srdíčku, jelikož to byl nezapomenutelný čas, který jsem právě jemu, malinko navíc a na úkor ostatních, věnovala.

Cipísku měj se krásně ....

 

Nové fotky Conny Jökll. ....

28. 6. 2010

 Conny, allias moje malá Růženka je zlatíčkem i doma, její velikou kamarádkou jí je kokřice |Meggie, kterou už jaksepatří přerostla, holky lumpačí celé dny, můj poznatek, že všichni ObrazekJökllíci jsou takové malé leokachničky se potvrzuje i ze zpráviček od Connie. Tedy cachtání, zahradničení a poznávání všemožného nového je i u Conny  prozatím náplní letních dní. Ke Conny nás brzy také zavede naše prázdninové putování za štěňátky a věřím, že i ona, jako nedávno malá Carolínka svou paničku pozná a bude pěkně veselo. Však byla z holčiček tou nejmazlivější. 
 

Nové fotky Cianthi Jökll. .....

28. 6. 2010

dsc04272.jpg
Zprávičky od Cianthi jsou velmi veselé, plné práce, lumpáren a  poznávání. Ano, tak přesně to má být. Cianthi poslouchá za voňavou úplatu prý skoro jeko velká holka, každý den se projede metrem, když doprovází svou malou paničku do školy, podchody, mosty, rušná místa zvládá prý  na jedničku, takže se nenudí a já jejím majitelům za tak zodpovědný přístup tleskám.  Za pár dní ji uvidíme a velmi se na ní i její dvounožce těšíme.
 

.... a opět máme veselo

7. 6. 2010

Obrazek S odchodem Jökllíků do nových domovů nám začíná opět to krásné vzrůšo, z fotek z nových domovů mám velikou radost, víceméně se všichni pěkně zabydlují, no až na malinké lumpárny např. Coudínka, který si plete svého malého páníčka s kousací hračkou, nebo trošinku vybíravou Cianti, která to s páníčky koulí vskutku leonsky a zkouší, jak si vydupat něco lepšího, než granulky, se všude daří dobře. No ale i tady věřím brzy noví majitelé prokouknou ty malé, vykutálené leomedvědy a ukáží jim, že poslouchat se musí i navzdory jejich nahraným " hrozně nešťastným" kukadlům
Do stráneček Caramellky, Coudínka, Conny a Celline přidány jejich první fotky z nových domovů ...
 .  
 

..... vrhC na stránkách

6. 6. 2010

Obrazek

   Jökllíci mají již každý
 svou stránečku na
našem webu ...


ZDE .....
 

.... Jökllíci se loučí

4. 6. 2010

 

Obrazek

 

Čas pobytu Jökllíků u nás utekl velice rychle ......

 

Více ZDE .....

 

 

 

Přidány nové fotky Jökllíků ...

26. 5. 2010

                                                   Obrazek                                                         
 

Jökllíci - 7. a 8. týden

22. 5. 2010

Obrazek S Jökllíky jsme se ani nevím jak dostali do jejich 8. týdne. Počasí nám příliš nepřeje a tak každou chvilku bez deště využíváme k hraní a lumpárnám. Zanedlouho se už rozjedou do nových domovů a nám tady bude velmi smutno. Budiž nám útěchou, že jsme snad každému z nich našli ty pravé páníčky, kteří jim budou lásky dávat ještě o něco více, než my. Jistě je čeká spousta nového poznávání, výletů, hraní, tak až za týden odjedou, slzičky sice budou, ale jen chvíli a pak už i Bellinka bude mít zpět svou paničku, která jí nyní malinko zanedbávala, Adélka se opět natáhne pěkně v jídelně, na svém místečku a Bonnie? No ta skvělá máma Bonnie, která své Jökllíky stále kojí, si bude konečně taky pořádně odpočinout.
 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16

následující »